Wiedeń 1918. Albert Kende. 30×23,5 cm, s.74, 265 cz-b il., twarda oprawa, półskórek ze złoceniami i zdobieniami, wyklejki oraz okładzina z ręcznie marmoryzowanego papieru, barwiony górny brzeg bloku książki. Oprawa z Introligatorni F. J. Radziszewskiego, sygnowana monogramem. Stan dobry (brak jednej ilustracji, przerwanie jednej karty).
Katalog aukcji sztuki Antykwariatu Alberta Kende z Wiednia, aukcja odbyła się w lutym 1918 roku. Katalog przedstawia spis oraz zdjęcia przedmiotów: obrazy, porcelanę, wachlarze, zegarki, rzeźby, miniatury. Katalog w oprawie F. J. Radziszewskiego.
Nylig sett
Logg deg inn for å se en liste over objekter
Favorittobjekter