Poznań 1936. Nakładem Księgarni św. Wojciecha. 15,5x21,5 cm, s. XII, 447, oprawa wydawnicza, płótno ze złoconą tytulaturą na licu i grzbiecie oprawy. Stan bardzo dobry (otarcia oprawy).
Antologia poetycka w układzie W. Miłaszewskiej, J. Rembielińskiego, S. Milaszewskiego. Okładkę rysował Kazimierz Jodzewicz. Wybrane wiersze polskich poetów o charakterze religijnym. Wsród autorów: Mickiewicz, Kochanowski, Norwid, Słowacki, Staff, Miciński, Wyspiański, Kasprowicz i inni.