Łódź 1999. Wydawnictwo Wojciech Grochowalski. 15x22 cm, s. 173, twarda oprawa, półpłótno z tłoczeniami, egz. z etui, papier czerpany. Stan bardzo dobry.
Książka wydana w nakładzie bibliofilskim. Pierwsze 44 egzemplarze ponumerowano, a wszystkie sygnował ręcznie wydawca. Tu egz. numer 30. Nieznane wcześniej utwory Juliana Tuwima, pochodzące ze zbiorów nowojorskiego kolekcjonera.