Warszawa [1930]. Nasz Sklep-Urania, Spółka Akcyjna. 23×18 cm, oprawa twarda płócienna z wytłoczonym napisem Łazienki na licu.
Stan dobry (małe przetarcia oprawy, delikatne przybrudzenia kilku stron).
Album zawiera 37 czarno-białych fotografii przedstawiających otoczenie i wnętrze pałacu łazienkowskiego. Podpisy zdjęć oraz wstęp w językach polskim i francuskim.