Mikołajowa Aukcja Charytatywna

Mikołaj dla Olusia

https://zrzutka.pl/pomoc-w-powrocie-do-zdrowia-dla-2-letniego-olusia-nowotwor-watroby

Szanowni Państwo,

  Serdecznie zapraszamy na aukcję charytatywną, której celem jest wsparcie finansowe leczenia 2-letniego Olusia. Od kilku miesięcy mały Olek i jego rodzice walczą ze złośliwym nowotworem wątroby. O szczegółach leczenia mogą Państwo przeczytać na stronie zrzutka.pl

  Na aukcji znajdą Państwo kilka ciekawych przedmiotów, zaoferowanych przez jednego z klientów Antykwariatu Kwadryga. Zwracamy szczególną uwagę na ‘Biblię Złotą Klasyków’, egzemplarz z naszej październikowej aukcji, zachowany w wyjątkowym stanie; ‘Szaleńców Bożych’ Zofii Kossak-Szczuckiej, z przepięknymi ilustracjami Leli Pawlikowskiej. Oprawę do książki wykonał Jerzy Budnik, introligator z Pelplina, na podstawie oryginalnego wzoru Franciszka J. Radziszewskiego. Na uwagę zasługuje również skromny ‘Modlitewnik Żołnierza’, który wraz z właścicielem uczestniczył w kampanii włoskiej w 1944 roku.

Zachęcamy do szczodrej licytacji. Wpłaty będą dokonywać Państwo bezpośrednio na konto zrzutki dla Olusia. Antykwariat Kwadryga oraz Onebid nie pobiera w tym wypadku marży.

Prosimy również o przekazanie linku do zrzutki znajomym.Popularne

keyboard_arrow_up
add